۱۳۸۷ مهر ۲۰, شنبه

وبلاگ "روزهای روشن":


وقتی علیرضا خدایی پاانداز می شود!
علیرضا خدایی ،گرداننده ی سایت ساواماساخته ی "پیک نت" و ورق پاره ی آخوندی "راه توده" که روز و شب به لوطی گری برای رژیم اشغالگر و دست نشانده ی آخوندی سرگرم است، چنانچه پرکارترین مزدور وزارت اطلات رژیم آخوندی در برونمرز نباشد،بی گمان در زمره ی پرکارترین مزدوران این رژیم ضدایرانی قرار داشته و از آن دسته جانورانی است که بواسطه ی دریدگی و بی چشم و رویی و گذراندن دوره های معروف حوزوی می بایستی بجای لوطی شدن،آخوند می شد.

علیرضا خدایی که بواسطه ی تلاش شبانه روزی در زمینه ی اجرای فرامین گردانندگان وزارت اطلاعات رژیم آخوندی بویژه در زمینه ی سمپاشی و دروغ پراکنی علیه مقاومت و اپوزیسیون برانداز رژیم آخوندی اخیرا از سوی گردانندگان این وزارتخانه ی تروریست پرور به نشان ویژه و فقاهتی "یابوی استثنایی" مفت خر شده است،در تازه ترین شماره ی سایت ساواماساخته "پیک نت" به درج یک آگهی تبلیغاتی برای شخصی بنام "بهرنگ علوی"(بخوان بد رنگ علوی!) که گویا گرداننده ی یکی از گروه های راک می باشد،پرداخته و از خوانندگان این سایت ساواماساخته خواسته است که به گروه مزبور رای دهند.


و اما این "بهرنگ(بدرنگ) علوی" کیست؟

تا آنجا که من می دانم،"بهرنگ(بدرنگ) علوی" پسرخوانده ی یکی دیگر از مزدوران رژیم آخوندی بنام "حسین علوی" است.

"حسین علوی"،از سران پیشین حزب خائن توده، از مزدوران رژیم آخوندی و از برنامه سازان رادیو آخوندی موسوم به "زمانه" است که با بودجه ی دولت هلند،بنام دولت هلند،اما بکام وزارت اطلاعات رژیم آخوندی برنامه پخش می کند و در راستای پیشبرد سیاست های حزب مردم فروش توده به لابی گری برای رژیم آخوندی می پردازد.

"بهرنگ(بدرنگ) علوی" فرزند "ناصر منصور" و شخصی بنام "شیرین" است."شیرین" که از عوامل حزب معلوم الحال توده بوده و با نام مستعار "پروین" بهمراه پسرش "بهرنگ" در دوران حاکمیت باند دست نشانده ی شوروی در افغانستان،در کابل مستقر بود،پس از جدایی از همسرش با "حسین علوی"(با نام مستعار "امین") که در آن هنگام مسئولیت تشکیلات ضدایرانی حزب توده در افغانستان را برعهده داشت،ازدواج کرد.

جالب است بدانیم که در آن هنگام علیرضا خدایی(با نام مستعار"علی") و "حسین علوی" در جریان سگ دعواهای درونی حزب توده دشمنان خونی یکدیگر بوده و سایه ی یکدیگر را با تیر می زدند!

اینک اما زمانه دیگر شده است و جفتک اندازی ها و لگدپراکنی های "رفقا و رقبای دیروز" جایش را به همدلی و همکاری و همدستی و پااندازی برادران امروز در چارچوب اجرای دستورات وزارت اطلاعات رژیم آخوندی داده است :

امروزه علیرضا خدایی و حسین علوی که هردو آشکارا سر در توبره ی وزارت اطلاعات رژیم آخوندی دارند،در سایت ساواماساخته ی "پیک نت" و رادیو آخوندی موسوم به "زمانه" به یکدیگر دل می دهند و قلوه می گیرند،هرچند با خرمردرندی و قحبگی حرفه ای ـ توده ای چنین وانمود می کنند که یکدیگر را نمی شناسند!

در چنین فضای "عاشقانه ای" است که علیرضا خدایی ضمن پااندازی برای حسین علوی، به درج آگهی تبلیغاتی برای پسرخوانده ی این رقیب دیروز، و شریک و همدست امروزش در وزارت اطلاعات رژیم آخوندی می پردازد و به سبک رژیم آخوندی می کوشد تا خوانندگان ناآگاه را فریفته و رای شان را در صندوق های مزدوران وزارت اطلاعات رژیم بیندازد!

این چند سطر را نوشتم تا به جانورانی همچون علیرضا خدایی و حسین علوی و اربابان شان در رژیم آخوندی یادآوری کرده باشم که مردم ایران آگاهند و فریب قورباغه های رنگ کرده ی رژیم از قماش "بهرنگ(بدرنگ) علوی" را نمی خورند!

و اینهم آگهی تبلیغاتی پاانداز حرفه ای و مزدور آبروباخته،علیرضا خدایی برای قورباغه ی رنگ کرده ی توده ای ـ آخوندی،"بهرنگ(بدرنگ) علوی" پسرخوانده ی حسین علوی که در سایت ساواماساخته ی "پیک نت" آمده است:

در این مسابقه "راک" شرکت کنید!

ساماوایو یک گروه بین المللی "راک" است و سرپرست و گیتاریست آن یک جوان ایرانی مقیم آلمان بنام بهرنگ علوی. این گروه در یک مسابقه فشرده و سخت که بین بیش از پنجاه هزار گروه راک در سراسر جهان برگزار شده، توانسته جزو سه گروه برگزیده انتخاب شود . این مسابقه با هزینه شرکت کوکاکولا برگزار شده و اکنون رقابت سختی بین سه گروه باقی مانده در جریان است. شما هم می توانید با رای و نظر خود در باره آخرین کار این گروه "ساماوایو" شرکت کنید. و شاید هم به گروهی رای دادید که سرپرست آن "بهرنگ علوی" است. می توانید اینجا قطعات راک را گوش کنید و رای بدهید.
برگرفته از وبلاگ "روزهای روشن"

هیچ نظری موجود نیست: